ЯК ОБРАТИ ЮРИСТА?


Як обрати юриста? Так, дане питання є особливо важливим для тієї особи, якій необхідно захистити, поновити або визнати певні права у суді. В кожному місті нашої Держави є безліч осіб які можуть бути Вашим потенційним представником - Юристом. Такими особами є як правило: Адвокати, Юристи, «Юристи-підприємці» (які не обов’язково можуть бути Адвокатами чи Юристами). Існує певна закономірність: у великих населених пунктах концентрація Адвокатів, Юристів, «Юристів – підприємців» є значно більшою ніж в населених пунктах де кількість самого населення є меншою.

Розглянемо порядок обрання Вами Юриста, Вашого представника (який буде вирішувати Ваші проблеми законним шляхом).
Якщо перед Вами раптово постало питання: Як обрати собі юриста? і для Вас має дуже велике значення хто саме повинен бути Вашим представником у суді – Адвокат, Юрист, чи «Юрист – підприємець», то уважно ознайомтесь із наступними визначеннями даних понять.

  1. Адвокат – це особа з вищою юридичною освітою, що має статус, який одержано відповідно до Закону України «Про адвокатуру».
  2. Юрист – це особа що здобула юридичну освіту, підтверджену відповідним дипломом вищого навчального закладу України.
  3. «Юрист – підприємець» - це особа що здійснюю підприємницьку діяльність в правовій сфері та яка зареєструвалась у державного реєстратора при районній (міській) раді, як приватний підприємець та стала на облік у податковій інспекції за місцем проживання та у пенсійний фонд як платник податків.

Цікавим моментом є те, що Адвокат та Юрист у здійсненні своєї професійної діяльності, може поєднувати в собі й ознаки «Юриста-підприємця». Коли Вам в розмові із майбутнім представником стає відомо що він також поєднує в собі «Юриста-підприємця», це для Вас має слугувати додатковою підставою для майбутньої співпраці та означати що мінімальне підґрунтя для співробітництва вже існує.

Тому таким захисником Ваших інтересів, може бути одна із таких осіб яка Вам більше до вподоби та підходить для вирішення саме Ваших відповідних питань. Але повірте мені, в більшості випадках абсолютно не важливо хто саме захищає Ваші права, важливо те – як Адвокат, Юрист чи «Юрист - підприємець» це робить, на скільки уважно він ставиться до Вас, до вирішення Ваших питань та до виконання своїх безпосередніх обов’язків по розв’язанню Ваших проблем.



Основні поради щодо обрання Вами представника.

  1. Місце зустрічей. Цікавтесь у Вашого можливого представника про наявність офісного приміщення, де Вам прийдеться в спокійній обстановці обговорювати варіанти вирішення питань та розв’язання проблем що передують досягненню Вашої мети.
  2. Інтернет сайт або e-mail. Наявність у Вашого представника Інтернет сайту, дозволить Вам додатково більш детальніше ознайомитись із професійною діяльністю представника, його практичний досвід, спеціалізацію тощо. Оперативно обмінюватися інформацією.
  3. Укладайте договір. Намагайтесь заключати договір про надання правової допомоги та представництва інтересів у суді, де однією із головних умов якого будуть порядок, форма та розмір оплати Вами гонорару чи винагороди Вашому представнику за надання Вам юридичних послуг. Чітко визначить в договорі кінцеву мету, яку необхідно досягнути.
  4. Практичний досвід. Цікавтесь у представника про його спеціалізацію, досвід у аналогічних справах, отримані результати, про кількість одночасно ведених ним справ у суді.
  5. Статус Юриста. Незалежний Юрист суттєво відрізняється від Юриста який працює в юридичній фірмі, хоча у незалежного Юриста так само як і у Юриста від юридичної фірми є свої недоліки та переваги.
  6. Рекомандації. Прислуховуєтесь до порад тих людей чи фірм, якім довелось співпрацювати із Вашим майбутнім представником. Попросіть представника надати Вам можливість поспілкуватися із тими людьми, якім такий представник допоміг. Рекомендації мають велику силу!

Намагайтесь чітко з’ясувати для себе та зібрати інформацію про такого Юриста, якому ви доручити вирішувати Вашу подальшу долю.

І на останок. Запам’ятайте, що від того на скільки Ви повністю повідомили та надали документи Вашому представнику що стосуються конкретної судової справи, залежить і Ваш майбутній результат.
Проведемо невелику Аналогію юридичної професії із лікарською професією. Для того щоб лікар Вам допоміг і чітко визначив чим Вам необхідно лікуватися, поставив вірний діагноз, провів вдалу операцію - Ви просто зобов’язані розказати всю правду про те що Вас турбує, де болить а також повідомити своєму лікарю всі інші обставини які Вам відомі. Аналогічні дії повторюйте із Вашим представником. Шукайте також духовного зв’язку.
Тож успіхів Вам у пошуках Вашого особистого Юриста!

Banner - CTA V1

Back to top