Banner - CTA V2

До Окружного адміністративного суду міста Києва

Позивач: __________
Адреса місця перебування: __________
Адреса для направлення судової кореспонденції:

Відповідач: __________________

Суддя: _____________
Справа № _____________


Клопотання
про розгляд справи у судовому засіданні з викликом сторін


В провадженні Окружного адміністративного суду міста Києва знаходиться справа за позовом ________ до Державної податкової інспекції у Печерському районі Головного управління __________ про визнання протиправним та скасування рішення від 28.07.2017р.
Відповідно до ухвали Окружного адміністративного суду міста Києва від 08.01.2019 року було вирішено розглядати справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін за наявними у справі матеріалами.
Відповідно до ч. 5 ст. 262 КАСУ за клопотанням однієї із сторін або з власної ініціативи суду розгляд справи проводиться в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін.
Слід підкреслити, що вирішення спірних правовідносин, які виникли між позивачем та ДПІ Печерського району ГУ ДФС м. Києва має досить важливе значення для позивача та вимагає повного та всебічного встановлення обставин справи, також позивач має бажання надати усні пояснення по суті спору та надати додаткові пояснення та докази по справі, тому існує необхідність у розгляді справи № ________ в судовому засіданні з викликом сторін.
На підставі вищезазначеного так керуючись ч. 5 ст. 262 КАСУ,
ПРОШУ:
1. Розглядати справу № ________ за позовом Фізичної особи-підприємця _______ до Державної податкової інспекції у Печерському районі Головного визнання протиправним та скасування рішення від 28.07.2017р. в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін.

Майоров В.О. _______________ « »___2020р.

 

Banner - CTA V1

Back to top