Banner - CTA V2

Судді Смілянського міськрайонного суду Черкаської області
20700, Черкаська область, м. Сміла, вул. П. Лумумби, 15
Компанійцю О.В.

Позивач: Туз Ірина Володимирівна
Черкаська обл., Смілянський р-н,
с. Вернигора, вул. Героїв, 12

Представник Позивача: Бодашко Олександр Олександрович
18000, м. Черкаси, бул. Шевченка, буд. 207, к. 405
номер засобу зв’язку: (093) 660-42-38

Відповідач: Фізична особа – Суб’єкт підприємницької діяльності
Бджола Юрій Феліксович

Черкаська обл., Смілянський р-н, с. Холодець, вул. Будівельників, 1

 

 

Клопотання
про виклик відповідача для дачі особистих пояснень та
допит відповідача як свідка

В провадженні Смілянського міськрайонного суду знаходиться цивільна справа за позовом Туз Ірини Володимирівни до СПД ФО Бджоли Юрія Феліксовича про зміну підстав формулювання звільнення, стягнення невиплаченої заробітної плати та відшкодування моральної шкоди.
Оскільки представник позивача на деякі запитання не може надати пояснень, так як вони відомі особисто відповідачу, то відповідно до п. 4 ч. 1 ст. 169 ЦПК прошу суд викликати відповідача Бджолу Юрія Феліксовича (Черкаська обл., Смілянський р-н, с. Холодець, вул. Будівельників, 1) для дачі особистих пояснень.
Відповідно до ст. 184 ЦПК відповідач може бути допитаний як свідок про відомі йому обставини справи, що мають значення для вирішення справи. На підставі цього прошу суд допитати як свідка відповідача Бджолу Юрія Феліксовича (Черкаська обл., Смілянський р-н, с. Холодець, вул. Будівельників, 1) стосовно обставин які передували внесенню запису до трудової книжки Позивача як підставу звільнення за п. 2 ст. 41 КЗпП України, дійсних обставин пов’язаних із підписанням зарплатних відомостей та інших обставин які мають значення для вирішення справи по суті та прийняття законного судового рішення.

З повагою,

«___»__________________2011р. О.О.Бодашко
(представник Позивача)

 

Примітка до клопотання про допит відповідача як свідка:

1. Якщо Відповідач не був присутній на жодному судовому засіданні, та у Вас заготовані для відповідача "відповідні" запитання, то дане клопотання може бути дієвою зброєю у Ваших руках проти іншої сторони!

Banner - CTA V1

Back to top