ГОЛОВНА / Чому я?

Право на спадщину

Чому Вам слід звернутися саме до мене?

Я, Бодашко Олександр Олександрович є професіоналом в питаннях пов’язаних із вирішенням спадкових справ, оскільки працюю в дуже делікатній і непростій сфері - допомагаю спадкоємцям належним чином оформити свої права, а якщо необхідно, то і захистити інтереси в суді.
Нажаль, чинне законодавство надає значний простір для розпорядження майном на випадок смерті. Однако, вже недостатньо просто стати спадкоємцем. Необхідно належним чином юридично закріпити свої права - прийняти спадщину і оформити перехід права власності від спадкодавця до спадкоємців.
І тут несподівано з'являється безліч інстанцій, черг та іншої паперової тяганини. Іноді потрібно оформити кілька десятків документів, збір яких займає 5-6 місяці а то і більше.

Багато громадян, ставши спадкоємцями, не знають, що робити далі. Куди йти, до кого звертатися. Результат часто є небажаним - пропущені терміни, «висить» майно, яким неможливо розпорядитися, а в деяких випадках, навіть утиск законних прав відбувається зі сторони тих же родичів.
Подібні проблеми виникають виключно через відсутність кваліфікованої юридичної допомоги. Саме таку допомогу і підтримку Вам буде мною надано.

Однак, навіть якщо Ви не плануєте ставати клієнтом - Ви завжди маєте можливість отримати безкоштовні інформаційні матеріали з оформлення спадщини які є доступними до вас на даному сайті в розділі «Статті». Це мій посильний внесок у підвищення рівня правової грамотності жителів м. Черкаси, області та України в цілому.

Чому я не називаюсь просто «Юристом» або «Адвокатом»?

 

Не для кого не є секретом, що в Черкасах дуже багато юристів які займаються приватною практикою. Юристи та фірми намагаються надавати всі види юридичних послуг одночасно. Про що навіть пишуть на своїй вивісці, у засобах масової інформації тощо.

Я теж намагався так працювати і в мене залишається великий практичний та теоретичний досвід. Проте після такої багатосторонньої діяльності, я прийшов до одного простого висновку: «Краще бути професіоналом у відносно вузькій сфері, ніж «фахівцем», але у відразу у всіх галузях права».
Головною перевагою моєї діяльності є її вузька спеціалізація в питаннях спадкового права. Моя діяльність спрямована виключно на надання послуг з оформлення спадкових прав, державної реєстрації прав і судового захисту прав спадкоємців, знаходження інших законних підстав для отримання бажаної спадщини. Подібна політика дозволяє мені надавати юридичні послуги спадкоємцям з максимально високим рівнем професіоналізму.
На відміну від великих гравців Черкаського ринку юридичних послуг, я не працю «на потік», а шукаю індивідуальний підхід до кожного клієнта, ситуації та його проблеми.

Принципи моєї роботи (моя місія):

  • Працювати виключно на результат;
  • Завжди перевершувати очікування моїх клієнтів;
  • Виправдовувати надану довіру і тримати свої обіцянки;
  • Давати тільки чесну і об'єктивну правову оцінку ситуації;
  • Дбати не тільки про юридичну, а й про етичну складову моєї роботи.

Як правильно скласти заповіт?
Строки пред'явлення виконавчих листів до виконання
Несплата аліментів - що робити?
НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ
Право совершеннолетних на алименты

Copyright © 2010-2014 Бодашко О.О.
Будь-яке копіювання інформації допустимо тільки за умов зазначення джерела
www.pravo-porada.com.ua тел.: 093-660-42-38; 098-904-99-17