Banner - CTA V2

Колектори ТОВ «Морган кепітал» на борговому ринку України працюють досить давно і починали вони з боргів ПАТ «Укртелеком», а потім перейшли на покупку права вимоги по валютними кредитами за системою голландського аукціону. З 2018 року ФГВФО почав продавати права вимоги по валютним кредитах через публічні торги. Особливість системи голландського аукціону полягає в дисконті (зменшення ціни) кредиту до 80 відсотків. Якщо на першому аукціоні ніхто не купив валютний кредит, такі кредити об'єднувалися в пули від 100 до 1000 кредитів і продавалися з можливістю здешевлення до 80 відсотків.

Після того, як колектори купили кредит або пул кредитів, вони починають збирати інформацію по кредиту та відправляють повідомлення позичальнику про те, що право вимога по кредиту куплено, що колектори ТОВ «Морган кепітал» тепер нові кредитори і вимагають повернути суму кредиту з відсотками та неустойкою . Як правило, такий розмір боргу не відповідає реальному боргу та сильно перебільшений. Насправді, колекторів цікавить тільки вартість предмету іпотеки, а не реальний розмір боргу. В переважною випадку, дані колектори пропонують кілька варіантів погашення кредиту та списання боргу.

Якщо відкрито виконавче провадження, то ТОВ «Морган кепітал» подає в суд заяву та просить замінити сторону виконавчого провадження на себе.

Якщо сторони не домовились, ТОВ «Морган кепітал» починає підготовку до позасудового порядку стягнення на предмет іпотеки, іншими словами - оформлення право власності на себе. Вони направляють претензію (вимогу) про те, що у позичальника є 30 днів, що б погасити борг, інакше, ТОВ «Морган кепітал» оформить право власності на себе. Підстави позасудового порядку стягнення на іпотеку - це ст. 37 ЗУ «Про іпотеку» та позасудове застереження в договорі іпотеки. У деяких випадках ТОВ «Морган кепітал» може зробити виконавчий напис нотаріуса та без суду відкрити виконавче провадження. В такому випадку, необхідно подати позов про скасування напису нотаріуса та зупинити виконавче провадження.

Після того, як пройде 30 днів, ТОВ «Морган кепітал» збирає документи і нотаріус проводить перереєстрацію право власності з позичальника на нового кредитора, яким є ТОВ «Морган кепітал». Після такої перереєстрації, позичальникові пропонують викупити квартиру з певним дисконтом. Розмір дисконту визначається на переговорах!

Позичальник може оскаржити таку перереєстрацію як через Мін'юст, так і через суд. Якщо через суд, необхідно подати в суд позовну заяву з вимогою скасувати рішення реєстратора та припинити право власності за ТОВ «Морган кепітал». Обов'язково необхідно накласти арешт на квартиру, що б колектори не перепродали квартиру ще раз.

Наявність арешту, суду, прописаних неповнолітніх та загроза банкрутства фізичних осіб, а також правильне ведення переговорів, може значно збільшити розмір дисконту при зворотному викупі квартири та списання всього кредиту перед ТОВ «Морган кепітал».

Зверніть увагу, що ТОВ «Морган кепітал» може підробляти документи!

Наша адвокатська компанія «МК Partners» має великий та успішний досвід ведення переговорів з колекторами, закриття кредиту, скасування реєстрації, скасування виконавчого напису нотаріуса з ТОВ «Морган кепітал». Крім того, ми супроводжуємо переговори та закриття угоди з ТОВ «Морген кепітал».

Якщо ваш кредит купили ТОВ «Морган кепітал» і вам необхідна допомога, ви можете її отримати по телефону або при особистій зустрічі

Mayorov V1 1 ua

Banner - CTA V1

Back to top