Banner - CTA V2

Фонд гарантування вкладів на "голландському" аукціоні активно продає валютні кредити і одним з активних покупців таких кредитів виступає ТОВ «Фінансова компанія«Фінмарк». Хто такі колектори Фінмарк, як з ними вести діалог та як домовитись про погашення кредиту зі знижкою?

Наприклад, на початку року, при вартості лоту 575 560 000 грн. , ТОВ ФК «Фінмарк» зі знижкою 80 відсотків було визнано переможцем.
Єдиним учасником ТОВ "ФК" Фінмарк ", яке володіє 100% статутного капіталу є ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ" ІНСТАР-ГРУП ", код ЄДРПОУ 40424913, що знаходиться за адресою 01013, г. Киев, ул. Деревообробна, д. 5, оф. 2 / 4
Кінцевим бенефіціарним власником (контролером) є Наконечна Яна Анатоліївна. Адреса засновника: 83092, Дніпропетровська обл., Місто Кривий Ріг, Металургійний район, вул. Віталія Матусевича, будинок 27, квартира 28.
Відомості про склад наглядової ради і виконавчого органу фінансової установи:
Вищим органом ТОВ "ФК" Фінмарк "є Загальні збори учасників Товариства.
Виконавчим органом ТОВ "ФК" Фінмарк "є Директор Скринник Олексій Володимирович.

 Як домовитися з колекторами в Україні?

Після купівлі колекторами ТОВ «ФК «Фінмарк» або банк який продав кредит колекторам надсилають повідомлення боржнику приблизно такого змісту:

Цим повідомленням Публічне акціонерне товариство «Дельта Банк» (далі - Банк) інформує про те, що 14.11.2018 року між Банком та ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «Фінмарк» укладено договір купівлі-продажу майнових прав за кредитним договором:

- № 12-0211003 / ФК-08 від 11.03.2008 року.

Починаючи з 14.11.2018 р новим кредитором по даному кредитному договору є ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «Фінмарк», код ЄДРПОУ 40424913.

Після повідомлення вас про продаж кредиту, необхідно підготуватись до переговорів з колекторами ТОВ «ФК «Фінмарк».

Як правило, після проведених первинних переговорів, колектори надсилають повідомлення про те, що якщо ви не сплатите кредит, вони переоформлять квартиру на себе за ст. 37 ЗУ «Про іпотеку». В такому випадку, необхідно скасовувати реєстрацію та повернути квартиру в вашу власність. Для цього необхідно подати позов до суду про скасування реєстрації та припинення права власності за ТОВ «ФК «Фінмарк». Разом з позовом подається заява про арешт предмета іпотеки та заява про витребування реєстраційної справи. При аналізі реєстраційної справи, можна визначити процедурні порушення, такі як: неправильна або неповна претензія, завищена оцінка іпотеки, пропуск позовної давності, штучно збільшений борг по кредиту. Якщо предмет іпотеки був перепроданий на іншу фізичну особу, в такому випадку необхідно додати вимогу про повернення квартири від останнього власника. 

Як відбувається закриття кредиту з колекторами ТОВ «ФК «Фінмарк»?

Найоптимальніший та надійний варіант закриття кредиту через факторинг. Це означає, що ви купуєте у колекторів свій кредит і вони передають вам всі оригінали документів, зокрема всю кредитну справу. Угода проходить в один день (підписання договору, оплата частини кредиту, передача документів позичальнику та зняття іпотеки).

Наша компанія надає юридичні послуги при проведенні переговорів з колекторами ТОВ «ФК «Фінмарк». Ми маємо великий досвід успішно проведених переговорів та закриття кредитів з дисконтом для позичальників. Крім того, ми допоможемо вирішити судовий спір з колекторами і списати значну суму кредиту.

Для консультації звертайтесь по телефону !!!

Mayorov V1 1 ua

 

Banner - CTA V1

Back to top